Balíčky pro čistý les 

Pro letošní rok jsme jako součást projektu Čistý les 2.1 doplnili také možnost zasílání balíčků s manuálem pro samostatné úklidy přírody. Tuto alternativu mohou využít hlavně školy, školky nebo zájmové organizace. Omezení kontaktů a pohybu v důsledku Covid pandemie, které nám loni komplikovalo naši činnost, se bohužel přesunulo i do roku 2021, takže toto je nová, doufejme dočasná, forma bezkontaktní organizace našich akcí. Součástí je také SOUTĚŽ o čistý les.

Proč tuto formu úklidů "na dálku" zavádíme?

Často nastávají situace, že z důvodu omezení nemůžeme být v kontaktu s většími skupinami dětí (školy, školky, tábory atd.). Nelze ani praktikovat naše programy, tak jako dřívě běžnou formou kontaktních úklidů, environmentálních akcí, diskusí a workshopů. To nás samozřejmě mrzí, ale nic s tím momentálně neuděláme, pouze jako všichni doufáme, že to brzy skončí.


Balík 2021


Balíčky pro samostatné úklidy

Aby v těchto obdobích nebyly naše programy zcela omezeny, doplnili jsme možnost zaslání balíčku s vybavením a návodem pro uspořádání samostatné akce pro menší skupiny. Nejedná se o nic složitého. Dospělý (školní/předškolní pedagog, vedoucí apod.), který by chtěl akci uspořádat, nás kontaktuje a sdělí svůj záměr a adresu, kam máme balíček zaslat. Po přijetí zásilky může téměř ihned nebo i opakovaně pořádat menší úklidy přírody ve vlastní režii.

Co bude zásilka obsahovat
Abychom to udělali co nejjednodušší, v balíčku budou pouze tři nejdůležitější pomůcky.
manuál jak při úklidech postupovat
rukavice, velikosti pro dospělé i děti
tašky na třídění odpadu nebo pytle

Soutěž o ceny
Navíc můžete vyhrát i hodnotné ceny. Kdo v přírodě sesbírá alespoň tašku odpadků, roztřídí do barevných kontejnerů a pošle nám foto z akce na Instagram, Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 20 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. VÍCE INFO ZDE

Zajímalo by Vás to?
Napište nám více o sobě, odkud jste a jaké akce byste chtěli uspořádat a domluvíme se na zaslání balíčku.

Ozvěte se

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco