Balíčky pro čistý les 

I pro letošní rok jsme jako součást projektu Čistý les 2.2 doplnili také možnost zasílání balíčků s manuálem pro samostatné úklidy přírody. Tuto alternativu mohou využít hlavně školy, školky nebo zájmové organizace. Omezení kontaktů a pohybu v důsledku pandemie v roce 2020 a 2021 nám výrazně komplikovalo naše aktivity. Omezení se sice částečně zlepšila, ale jelikož problémy s covidem stále přetrvávají, možnost zasílání balíčků, se stává jednou z doplňkových forem organizace našich akcí. Součástí je také SOUTĚŽ o čistý les.

Jak Balíčky pro Čistý les fungují?

Nabízíme možnost zaslání balíčku s vybavením a návodem pro uspořádání samostatné akce pro menší skupiny. Tato služba je ZDARMA do vyčerpání materiálních zásob. Dospělý (školní/předškolní pedagog, vedoucí apod.), který by chtěl akci uspořádat, nás kontaktuje a sdělí svůj záměr a adresu, kam máme balíček zaslat. Po přijetí zásilky může s vybranou skupinou téměř ihned nebo i opakovaně pořádat menší úklidy přírody ve vlastní režii.

Co bude zásilka obsahovat
Abychom to udělali co nejjednodušší, v balíčku budou pouze tři nejdůležitější pomůcky.
manuál jak při úklidech postupovat
rukavice, velikosti pro dospělé i děti
tašky na třídění odpadu nebo pytle

Soutěž o ceny
Navíc můžete vyhrát i hodnotné ceny. Kdo v přírodě sesbírá alespoň tašku odpadků, roztřídí do barevných kontejnerů a pošle nám foto z akce na Instagram, Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 20 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. VÍCE INFO ZDE

Zajímalo by Vás to?
Napište nám více o sobě, odkud jste a jaké akce byste chtěli uspořádat a domluvíme se na zaslání balíčku.

Ozvěte se

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco