Balíčky pro čistý les 

Pro letošní rok jsme jako součást projektu Čistý les 2.1 doplnili také možnost zasílání balíčků s manuálem pro samostatné úklidy přírody. Respektive trochu jsme byli k této alternativě dotlačeni Covid pandemií. Omezení kontaktů a pohybu, které nám loni komplikovalo naši činnost, se bohužel přesunulo i do roku 2021, takže jsme hledali i další cesty organizace našich akcí. Potvrzuje se, že všechno zlé, je k něčemu dobré :).

Proč tuto formu úklidů "na dálku" zavádíme?

Často nastávají situace, že z důvodu omezení nemůžeme být v kontaktu s většími skupinami dětí (školy, školky, tábory atd.). Nelze ani praktikovat naše programy, tak jako dřívě běžnou formou kontaktních úklidů, environmentálních akcí, diskusí a workshopů. To nás samozřejmě mrzí, ale nic s tím momentálně neuděláme, pouze jako všichni doufáme, že to brzy skončí.


Balík 2021


Balíčky pro samostatné úklidy

Aby v těchto obdobích nebyly naše programy zcela omezeny, doplnili jsme možnost zaslání balíčku s vybavením a návodem pro uspořádání samostatné akce pro menší skupiny. Nejedná se o nic složitého. Dospělý (školní/předškolní pedagog, vedoucí apod.), který by chtěl akci uspořádat, nás kontaktuje a sdělí svůj záměr a adresu, kam máme balíček zaslat. Po přijetí zásilky může téměř ihned nebo i opakovaně pořádat menší úklidy přírody ve vlastní režii.

Co bude zásilka obsahovat
Abychom to udělali co nejjednodušší, v balíčku budou pouze tři nejdůležitější pomůcky.
manuál jak při úklidech postupovat
rukavice, velikosti pro dospělé i děti
tašky na třídění odpadu nebo pytle

Soutěž o ceny
Navíc můžete vyhrát i hodnotné ceny. Kdo v přírodě sesbírá a zrecykluje nějaké odpadky a pošle nám foto z akce na Instagram, Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 20 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. VÍCE INFO ZDE

Zajímalo by Vás to?
Napište nám více o sobě, odkud jste a jaké akce byste chtěli uspořádat a domluvíme se na zaslání balíčku.

Ozvěte se

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Envimagazín
NuSpring
Econea
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco