• 2022

Promítání filmů o přírodě

V minulém roce se náš spolek zaregistroval jako poskytovatel filmových materiálů, nebo chcete-li "promítač" v projektu PROMITEJITY. Náš záměr je pořádat projekce dokumentárních filmů s ekologickou tématikou během některých našich akcí. Vleklá Covid pandemie sice podobným akcím příliš nepřála, ale doufejme, že letos se snad situace zlepší.

Webová aplikace www.promitejity.cz nabízí velmi dobře zpracované dokumenty vhodné např. pro doplnění znalostí školní mládeže, ale spoustu nových informací v nich naleznou i dospělí. V sekci s environmentální tématikou najdete dokumenty z celého světa s překladem do cz titulků.

Filmy Ekologie a zodpovědná spotřeba

Promitejity 1


Jak projekci realizovat
Pokud by vás to zajímalo a chtěli byste nějakou projekci uspořádat, můžete nás kontaktovat a domluvíme se na detailech. Je dokonce možnost se zaregistrovat samostatně a celou akci si udělat ve vlastní režii, např. v rámci vaší třídy, školy, zájmové organizace nebo spolku.

V případě zájmu se nám ozvěte.

Kontakt

Co udělat i něco akčního?
Máme také další aktivity spojené s ochranou životního prostředí. Nechtěli byste se zúčastnit některé z našich akcí? Nebo uspořádat akci pro celou vaši školu?

Ozvěte se

Na úklidy lesů potřebujeme také materiální a finanční prostředky, na rukavice, pytle, tašky, odvoz odpadků atd. Takže kdybyste nás chtěli podpořit finančně, budeme velmi potěšeni.

Darovat

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Summer & Myles
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco