• 2023

Promítání filmů o přírodě

Kromě jiných aktivit se náš spolek se zaregistroval také jako poskytovatel filmových materiálů v projektu PROMITEJITY. Cílem těchto akcí je pořádat projekce dokumentárních filmů s ekologickou tématikou během některých našich akcí.

Webová aplikace promitejity.cz nabízí velmi dobře zpracované dokumenty vhodné např. pro doplnění znalostí školní mládeže, ale spoustu nových informací v nich naleznou i dospělí. V sekci s environmentální tématikou najdete dokumenty z celého světa s překladem do cz titulků.

Filmy Ekologie a zodpovědná spotřeba

Promitejity 1


Jak projekci realizovat
Pokud by vás to zajímalo a chtěli byste nějakou projekci uspořádat, můžete nás kontaktovat a domluvíme se na detailech. Je dokonce možnost se zaregistrovat samostatně a celou akci si udělat ve vlastní režii, např. v rámci vaší třídy, školy, zájmové organizace nebo spolku.

V případě zájmu se nám ozvěte.

Kontakt

Co udělat i něco akčního?
Máme také další aktivity spojené s ochranou životního prostředí. Nechtěli byste se zúčastnit některé z našich akcí? Nebo uspořádat akci pro celou vaši školu?

Ozvěte se

Na úklidy lesů potřebujeme také materiální a finanční prostředky, na rukavice, pytle, tašky, odvoz odpadků atd. Takže kdybyste nás chtěli podpořit finančně, budeme velmi potěšeni.

Darovat

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco