Soutěž o čistý les 2024

Tak jako v předchozích letech, i letos vyhlašujeme v rámci projektu Čistý les 2.4 celoroční soutěž o udržitelné ceny. Princip zůstává stejný, kdo v přírodě sesbírá odpadky, odnese do tříděného odpadu a pošle nám fotografie nebo video z akce na Instagram (#cistyles), Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně svého kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 10 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. Přesné podmínky a plán akce ZDE

Kdy začínáme

Soutěž startuje s počátkem roku, občas se dají nalézt nějaké odpadky po neohleduplných zimních návštěvnících i když je např. sníh. Iniciativě se tedy meze nekladou a můžete sbírat klidně už od ledna. Hlavní sezóna odpadků v přírodě nastává v měsících březen - listopad. Jakmile se oteplí a sleze sníh, odpadky v lese i jinde se bohužel zase ukážou.


O co se bude hrát?

Stejně jako loni, budou ceny od firem, které podporují udržitelnost a šetrnost k přírodě. Takže výhry nejen potěší, ale i podpoří zodpovědný přístup k životnímu prostředí.


Ceny soutěžePodmínky soutěže
Minimum sesbíraného odpadu je jedna taška nebo pytel. Všechny zaslané fotografie nebo videa, u kterých budou uvedeny kontaktní údaje (telefon nebo email), budou v listopadu zařazeny do slosování. 10 vylosovaných výherců odměníme věcnými cenami, které odešleme na zjištěné adresy během prosince. Výsledky slosování budou zveřejněny na Facebooku a našem webu. Soutěže se mohou účastnit jednotlivci, zájmové organizace, školy, školky a tábory apod. Věk není omezen. Za bezpečnost dětí a nezletilých nesou plnou odpovědnost jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Přečtěte si pravidla bezpečnosti a chování v přírodě.

Předběžný plán akce v pěti bodech.
1. Naplánujte výlet do přírody, ideálně na místo, kde jste si předtím všimli odpadků.
2. Vezměte s sebou pár tašek nebo pytlů na odpadky.
3. Při sbírání odpadků se pokuste je rovnou třídit.
4. Sesbíraný odpad odneste do třídících kontejnerů nebo popelnic.
5. Během akce pořiďte foto nebo video záznam a ten nám, s Vaším kontaktem zašlete na:

náš email profily Facebook nebo Instagram (#cistyles)

Chcete sbírat stylově a zároveň podpořit Čistý les? Kupte si TAŠKU

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco