Soutěž s geocachingem
1. Jste keškaři, kačeři a hledači pokladů?

Jestli nevíte, která bije, a slovo geocaching slyšíte poprvé, můžete rovnou přeskočit na bod 2.
Mudlové netuší, my ale víme, že ;). Chcete kromě hledání kešky udělat i něco pro přírodu a les?


STÁHNĚTE SI TOTO "PEXESO", vytiskněte jako A4 a rozstříhejte na menší části, tak akorát velké do krabky. Tyto kartičky vezměte s sebou při hledání kešek, ideálně těch lesních. A protože jste akční geokačeři, určitě spoustu kešek odlovíte. A můžete je obohatit kromě "výměnných zbytečností" i o tyto užitečné kartičky.


Stáhnout kartičky v PDF

Když už budete v tom, můžete si do batohu přibalit i tašku nebo sáček. Když při cestě za keškou uvidíte v přírodě na zemi něco, co tam nepatří, nenechte to ležet. Pošlete nám fotky z vaší akce do soutěže.

2. Jste skauti nebo výletníci, kteří rádi chodí do přírody?

Pokud jste v předchozích textech vůbec netušili, o čem je řeč, znamená to, že asi nebudete kačeři :). Nevadí, ani vy byste ale neměli být ze hry, je tu šance i pro Vás.


Doporučení o přibalení příruční tašky nebo sáčku na výlet platí pro kohokoliv. Věříme, že spoustě z vás odpadky nejsou lhostejné a že je i sbíráte. Ale ruku na srdce, určitě jste někdo občas během svých výprav různé odpadky zahlédli a přemýšleli: "Do čeho bych je tak mohl sebrat?", ale nebylo kam. Tentokrát to nenechte náhodě, buďte vybaveni a vysbírejte, na co příjdete. Při cestě zpět vyhledejte barevné kontejnery, do kterých nalezené odpadky roztřiďte.


Nezáleží tedy, jestli jdete hledat kešku nebo na obyčejný výlet, ale zda při tom uděláte něco navíc. Když nám pošlete akční fotku z vaší výpravy, na konci roku Vás zařadíme do slosování o zajímavé ceny.Fotografie můžete nahrávat do 20. 12. 2019 na Instagram #soutezfor4est
nebo zasílat na email: soutez@for4est.cz.
Partneři školy

Podpořili nás

Děkujeme všem, kteří se rozhodli jakkoliv přispět na naše aktivity.

dm
NuSpring
NuSpring
Tesco