Sháníme automobil!


Pomozte nám vyřešit logistické zajištění našich akcí

Máme problém! Dosloužilo nám staré spolkové auto, které jsme využívali při našich akcích. Naléhavě hledáme někoho, kdo by nám pomohl získat náhradní automobil nebo prostředky na jeho nákup.

Auto

Je mnoho společensky zodpovědných firem, které podporují organizace na ochranu životního prostředí. Pokud jste jednou z nich a naše aktivity jsou vám blízké a sympatické, mohli byste nám pomoci vyřešit náš akutní problém s automobilem.

Jednou z možností je uzavření smlouvy o poskytnutí věcného nebo finančního daru, jehož hodnotu si lze odečíst ze základu daně, případně sponzoringu nebo bezplatného pronájmu automobilu.Navázání partnerství

Jako s mnoha jinými firmami, se kterými vznikla dlouhodobá partnerství, rádi navážeme spolupráci i s Vámi. Kromě umístění loga a odkazu na webové stránky a poděkování na sociálních sítích, získáte také certifikát zodpovědné firmy podporující společensky přínosný projekt. V případě auta bychom zároveň Vaši firmu stále zviditelňovali formou tzv. moving advertisementu - pohyblivé reklamy na našich akcích a cestách (ukázkové foto níže).


Auto

Předem děkujeme všem, kteří se nám ozvou!
KONTAKTY ZDE
Automobil

 

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco