Udělejme společně přírodu čistější


Vadí Vám také odpadky v lese a nebaví Vás dělat, že je nevidíte? Můžete podpořit naše aktivity a navíc i sami přiložit ruku k dílu. A to je úplně nejvíc :)


Taška na odpadky vždy po ruce

Víte, proč spousta lidí nechává odpadky v přírodě ležet a jdou dál? V minulém roce jsme uspořádali anketu na několika našich akcích a jeden z uváděných důvodů byl, že je nemají kam dát. Samozřejmě, někdy stačí pytlík od svačiny nebo taška, ale vždycky není po ruce. To byl důvod k zamyšlení.

Taška na úklidy lesa a přírody

Také se Vám to už stalo? Byli jste na výletě nebo procházce v lese, viděli odpadky a říkali si, "sebral bych to, ale není do čeho, příště si musím něco vzít". Proto jsme se rozhodli tomu trochu pomoci a nechali vyrobit stylové, omyvatelné tašky na sběr odpadků. Kromě toho, že je taška vyrobená z recyklovaných plastů, je i velmi skladná a složená se vejde třeba do kapsy.


Pokud se Vám taška líbí a chtěli byste ji mít při cestování vždy s sebou, můžete ji jednoduše objednat níže. Její koupí navíc přispějete na nákup vybavení k dalším úklidům, které pořádáme se školami, tábory a firmami. Ale i každý jednotlivý počin na zlepšení stavu přírody se počítá. Takže směle do toho!


Taška na odpadky
Objednávka tašky ČISTÝ LES

Cena za 1 ks: 199 Kč
U většího počtu objednaných tašek, je cena za ks menší.

Vyplňte a odešlete formulář níže. Budeme Vás kontaktovat s dalšími informacemi o platbě a zaslání.Souhlas GDPR: Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů organizací FOR4EST z.s.
Přímé kontakty telefon: +420 603 570 065 email: info@cistyles.cz.Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco