Chcete se k nám přidat?

Jestliže jste se dostali až na tuto stránku, možná přemýšlíte o věnování svého času a schopností prospěšné věci. To velmi oceňujeme a vítáme. Můžete pro nás pracovat jako:

Koordinátor akcí Čistý les

Hlavní činností koordinátora v našem spolku je organizování lesních akcí se školami, školkami, tábory a dalšími sdruženími v okolí místa jeho bydliště. Jedná se o kontaktování těchto institucí, seznámení s našimi aktivitami a domluvení úklidové nebo environmentální akce. S tím souvisí také vytipování nejbližší lesní lokality, místa s kontejnery na tříděný odpad a dopravních možností. Detailní informace získá dobrovolník po přihlášení.


Dobrovolník pro PR propagaci

Nejste přímo organizační typ a netoužíte koordinovat naše akce? Můžete se zapojit i jinak. Pokud jste komunikativní a umíte dobře jednat s lidmi, můžete nám pomoci se zviditelněním našich myšlenek a projektu Čistý les pro širší veřejnost. Naučíme Vás, jak oslovovat nové partnery, firmy, instituce i jednotlivce, kteří by mohli sdílet nebo podporovat naše aktivity. Prostě Public Relation!


Spolupracující Skiller

Máte nějaké přínosné schopnosti a dovednosti, které by nám mohly pomoci. Např. jste marketingový specialista a pomůžete nám zlepšit propagaci, nebo hudebník a chcete uspořádat benefiční akce, baví Vás čísla a budete nám vést účetnictví, točíte videa a zdokumentujete nám čištění lesa. Takové a podobné formy pomoci se nám velice hodí, ušetří totiž peníze, které bychom jinak museli za tyto služby platit. A samozřejmě u neziskové organizace je prioritou, dávat co nejvíce prostředků do hlavní činnosti, v našem případě čištění lesa a enviro programů.


Pokud si chcete některou z těchto činností vyzkoušet, nezbývá než se přihlásit.
.
Chci pracovat jako dobrovolník