Chcete být dobrovolníkem?

Jestliže jste se dostali až na tuto stránku, možná přemýšlíte o věnování svého času a schopností prospěšné věci. To velmi oceňujeme a vítáme. Můžete pro nás pracovat jako:

Koordinátor

Hlavní činností koordinátora v našem spolku je organizování lesních akcí se školami, školkami, tábory a dalšími sdruženími v okolí místa jeho bydliště. Jedná se nejvíce o návštěvy těchto institucí, seznámení pedagogů s našimi aktivitami a domluvení možného termínu čištění lesa. S tím souvisí také vytipování nejbližší lesní lokality, místa s kontejnery na tříděný odpad a dopravních možností. Na žačátku se s dobrovolníkem kontaktujeme, ideálně osobně, v případě větší vzdálenosti emailem nebo telefonicky a domluvíme s ním detaily spolupráce. Pro lepší pochopení koordinace akcí, dodáme dobrovolníkovi také přesného průvodce organizování akcí ČISTÝ LES v PDF souboru.

Nebo můžete pomoci jako:

Skill er

Máte nějaké přínosné schopnosti a dovednosti, které by nám mohly pomoci. Např. jste hudebník a chcete pořádat benefiční akce, jste marketingový mág a pomůžete nám zlepšit propagaci, baví Vás čísla a budete nám vést účetnictví, točíte videa a zdokumentujete nám čištění lesa, nebo nám o tom rovnou uděláte film :). Takové a podobné formy pomoci se nám velice hodí, protože ušetří peníze, které bychom jinak museli za tyto služby platit. A samozřejmě u neziskové organizace je prioritou, dávat co nejvíce prostředků do hlavní činnosti, v našem případě čištění lesa od odpadků.


Pokud by Vás spolupráce zajímala, potvrďte souhlas tlačítkem níže.
.
Chci pracovat jako dobrovolník