Eko bannery


Navrhujeme reklamní kampaně pro ekologické organizace

Abychom zviditelnili témata environmentálních projektů, rozhodli jsme se podporovat ekologické organizace, které chtějí využívat bannerové kampaně pro tyto účely. Díky našim komerčním aktivitám jsme získali mnoho zkušeností s realizacemi kampaní a jejich grafickým zpracováním. Služby tvorby reklamních bannerů nabízíme pod názvem BANNGO

Tzv. zelené bannery jsme začali připravovat v době, kdy vznikaly společnosti , kterým není stav životního prostředí lhostejný a protože je jich stále více, pokračujeme v těchto aktivitách i dál. Jedná se např. o fond s názvem NEW AGE FUND, který podporuje mnoho ekologicky zaměřených investičních projektů. Zde ukázky dvou bannerů pro kampaň na Google Ads:Na homepage webových stránek  s portfoliem naleznete některé animované ukázky realizovaných reklamních HTML5 bannerů.  Jsou zde také informace, jak taková reklamní kampaň probíhá.

Jednou z dalších spoluprací byla propagace revoluční technologie na recyklaci materiálů pyrolýzou a následného získávání cenných surovin, plynu, oleje a uhlíku. Spol. UNIPROSPE nabízí způsob, jak efektivně a ekologicky likvidovat např. ojeté pneumatiky nebo jiné odpady na bázi polymerů. Ukázky grafického zpracování bannerů:Blízké jsou nám také projekty s nálepkou BIO, takže podporujeme rodinné firmy a komunity, snažící se o propagaci ekologicky vyráběných produktů.


Měli byste zájem o grafické zpracování podobných reklam?

Ukázky realizací dalších bannerů
Najdete zde
životní prostředí

Podpořili nás

Děkujeme všem, kteří se rozhodli jakkoliv přispět na naše aktivity.

dm
NuSpring
NuSpring
Dřevostavby online
Tesco