100% ekologické sviičky

Novým partnerem naší soutěže je certifikovaný a udržitelný eshop Sviicka.cz z jihočeské Soběslavi.

Firma se zabývá ruční výrobou přírodních sójových svíček a věnuje do soutěže balíčky čtyř malých a čtyř velkých adventních sójových svíček. Slosování probíhá vždy koncem listopadu, takže výherci je budou mít doma v tom nejlepším čase :).

Svíčky velmi příjemně voní jemnými esenciálními oleji a zdobí je originální malovaná etika. Neničí zdraví ani naší planetu, při jejich pálení nevznikají žádné toxické a karcinogenní látky, jako je tomu u klasických parafínových svíček obsahujících ropné látky.

Zajímavostí sójových svíček je, že vosk z nich nestéká. Adventní svíčky jsou navrženy tak, aby vosk nezašpinil stůl nebo adventní věnec. Svíčky netunelují a vyhoří všechen vosk, aby ani kapka vosku nepřišla nazmar. Získá se tak maximální dobu hoření.

A co oceňujeme především? Svíčky jsou ekologické, vyráběny ze 100 % sójového vosku, který je zpracovaný šetrnou metodou s odkazem k tradiční výrobě. Používá se recyklované sklo z láhví od vína a zavařovacích sklenic českého dodavatele. Svíčku uzavírá originální dřevěné víčko, které se vyrábí ručně v malé rodinné farmě z nespotřebovaného materiálu na dřevěné talíře. Obal, ve kterém se svíčky zasílají, je také recyklovatelný.

Pokud byste chtěli někoho podarovat ještě dříve, než bude vyhodnocena naše soutěž, na stránkách www.sviicka.cz si můžete navrhnout vlastní svíčku k různým životním událostem, například svatba, narození miminka, Valentýn, Den matek…  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco